slider_1600

Kadın modasında yeni bir trend oluşturan Modamilyon; alanında tecrübeli ve tanınmış markalarla çalışıp müşterilerine kaliteyi en ekonomik fiyatlarla sunmayı misyon edinmiş Ayzer Dış Ticaret ve Danışmanlık Ltd. Ştd.nin bir kuruluşudur.

Uzun yıllar yaptığı Finansal Danışmanlık, Uluslararası Ticaret ve Transfer Hizmetlerinde edindiği tecrübe ile online alışveriş pazarına giriş yapan Ayzer Grup yatırımlarına hız kesmeden devam ederken kalitesiyle tüketicinin şimdiden dikkatini çekiyor.

banner_product2

Daima hesaplı!

Müşterileri için her zevke ve bütçeye uygun ürünler sunan Modamilyon müşteri odaklı yatırımlarıyla 2016 yılından beri Türkiye ve Almanya’da hizmet vermektedir.

Modamilyon, online alışverişte %100 Türk sermayeli bir şirket olarak projelerine kısa sürede ivme kazandırarak alanında uzman bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Daima güvenli!

Modamilyon’u muadili olan alışveriş sitelerinden ayıran en büyük özellik sunduğu ürünlerin Modamilyon garantisi ile evlerinize kadar ulaştırılmasıdır. Payu ödeme sistemi ve korumalı kredi kartı ödeme seçenekleriyle ürünlerimizi kapınızda ödeyerek de güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Daima güçlü!

Güçlü ticari yapısıyla alanında lider olan Ayzer Grup’un kuruculuğunu üstlendiği Modamilyon’da istediğiniz ürünlere kolay ulaşabildiğiniz gibi hesaplı bir şekilde satın alabiliyorsunuz.

Modamilyon sizin hayallerinize kendi sınırsız hayalleriyle karşılık veriyor. Kadın alışveriş siteleri içerisinde, modayı takip etme yönüyle Türkiye’deki en geniş ürün yelpazesini elinde bulundurmanın hayaliyle yola çıkan firmamız inançla ve sabırla siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti vermeye devam ediyor.

banner_product3
lipstick

Daima müşteri memnuniyeti!

Uzlaşmacı oldukları kadar takım ruhuyla çalışan eğitimli ve alanında uzman personelimizle satıştan teslimata kadar müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışıyoruz. Firmamız kolay ve hesaplı alışverişin yanı sıra 14 gün içinde iade kolaylığı da sunmaktadır.

Daima milli!

Modamilyon  Ar&Ge araştırmalarıyla kullanıcılarının sağlıklı ve doğal ürünlere kolayca ulaşmalarını amaç edinmiştir.

Modamilyon Türkiye pazarında Online Alışverişin önemli adreslerinden olarak Türk ekonomisine katkı vermeyi hedeflemektedir.

Daima yenilikçi!

Yenilikçi konseptiyle bir ilke imza atıp etkileyici kampanyalarla ve en uygun fiyatlarla güvenli alışveriş ortamı oluşturarak müşterilerinin ilgisini çekmeyi başaran Modamilyon.com zamanında sevkiyat ve güvenli teslimatıyla alanında öncüdür. Farklıyı ve dünyada gelişen trendleri yenilikçi bir tarzla sizlere ulaştırmayı görev bilinci edinen Modamilyon her zaman doğal ve sağlıklı ürünleri sizlere sunmaya devam edecektir.