İade İşlemleri

İADELER

Moda Milyon olarak ürün memnuniyeti bizler için çok önemlidir. Moda Milyon ‘dan sipariş verdiğiniz ürün hiç bir şekilde açılmamış, kullanılmamış ise 7 gün içerisinde iade kabul edebiliyoruz.

Moda Milyon’dan aldığınız ürünü iade etmek için aşağıdaki adımları izleyiniz:

BİZE ULAŞIN

0212 801 46 73 müşteri hizmetlerini arayınız veya info@modamilyon.com adresine iade talebinizle ilgili email gönderiniz.

PAKETLEYİN

İade edeceginiz ürünleri düzgün bir şekilde paketleyip içerisine faturanızı yerleştirin. Unutmayın ki hasarlı veya kullanılmış ulaşan iadeler malesef kabul edilmemektedir.

GÖNDERİN

İadeleri aşağıdaki adrese Yurtiçi Kargo ile gönderin.
Başakşehir Mahallesi Olimpiyat Stadı Yolu Medikule F – 1 Blok 2 B Kat:24 No: 265 Başakşehir / İSTANBUL

Tel: 0212 801 46 73

 

İADE ONAYI – GERİ ÖDEME

İadeniz onaylandığı takdirde, kartınıza geri ödeme maksimum 10 iş günü içerisinde gerçekleşir.

İADELER HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

İadesi alınan ürünlerin geri ödemesi ne kadar zaman alıyor?

İadeniz, iade depomuza ulaştıktan sonra gerekli kontroller yapılır. Kontroller sonrası iadeniz onaylandığı takdirde, 10 iş günü içerisinde kartınıza para iadesi gerçekleşir. Eğer ödemenizi taksitli yaptıysanız, kartınıza iadesi de taksitli yansıyacaktır.

İade koşulları nelerdir?

İade etmek istediğiniz ürünler açılmamış, hiç bir şekilde kullanılmamış ve hasar görmemiş olması gerekiyor. Eğer iade depomuza ürünler hasarlı veya kullanılmış ulaşır ise malesef iadeyi kabul edememekteyiz.

İade yapılalı 10 iş gününü geçti ve hala neden geri ödeme kartıma yansımadı?

Payu iş ortağımız tarafından iade yapıldıktan sonra hala kartınıza geri ödeme yansıtılmamış ise, lütfen en kısa sürede bankanızla iletişime geçiniz. Payu tarafından iade yapıldıktan sonra yansıtılma işlemlerinden hiç bir şekilde sorumlu değiliz.

Yanlış ürünü teslim aldım. İade edebilir miyim?

Eğer siparişinizdeki ürün yerine, başka bir ürün teslim aldıysanız mutlaka ürünü açmadan iade prosedürünü izleyiniz.

Ürünüm hasarlı ulaştı. Ne yapmalıyım?

Ürünü teslim almadan önce mutlaka kontrol ediniz. Teslimat sırasında ürün hasarlı tespit edilirse, lütfen kabul etmeyip geri gönderiniz. En ksıa sürede iadesi gerçekleşecektir. Teslimat yapıldıktan sonra hasarlı ürün tespitinden hiç bir şekilde sorumlu değiliz.

Moda Milyon mağazasından aldığım bir ürünü buradan iade edebilir miyim?

Moda Milyon tarafından sadece online kanalı ile alınmış ürünleri iadesi mümkündür. Malesef mağazadan aldığınız bir ürünü online taraftan iadesini kabul edemiyoruz. Aynı şekilde online kanaldan alınan bir ürünün, mağazalara iadesi mümkün değildir.